Zakirov Ravshan Bahtiyarovich
2013 yilda Gubkin nomidagi Rossiya davlat universitetining Toshkent shahridagi filialini "Neft va gaz sanoati korxonalarida iqtisod va menejment" mutaxassisligi bo'yicha tamomlagan.
2015 yilda u Gubkin nomidagi Rossiya davlat neft va gaz universitetini (NRU) tugatgan (Moskva).
2015 yil sentyabr oyidan boshlab u Gubkin nomidagi Rossiya davlat neft va gaz universiteti (NRU) ning Toshkent shahridagi filialida "Neft va gaz iqtisodiyoti" kafedrasida katta o'qituvchi bo'lib ishlagan.2020 yil sentyabr oyidan boshlab u Gubkin nomidagi Rossiya davlat neft va gaz universiteti (NRU) ning Toshkent shahridagi filialida "Neft va gaz iqtisodiyoti" kafedrasi katta o'qituvchisi sifatida ishlaydi.

Закиров Равшан Бахтиярович
В 2013 году закончил Филиал Российского Государственного Университета имени И.М.Губкина в городе Ташкенте по специальности «Экономика и управление на предприятиях нефтегазовой промышленности».
В 2015 году закончил магистратуру РГУ нефти и газа (НИУ) имени И.М.Губкина (город Москва).
С сентября 2015 года работает в Филиале РГУ нефти и газа (НИУ) имени И.М.Губкина в городе Ташкенте в должности старшего преподавателя отделения «Экономика нефти и газа».
С сентября 2020 года работает в Филиале РГУ нефти и газа (НИУ) имени И.М.Губкина в городе Ташкенте в должности старшего преподавателя кафедры «Экономика нефти и газа».