Zakirov Ravshan Bahtiyarovich
2013 yilda Gubkin nomidagi Rossiya davlat universitetining Toshkent shahridagi filialini "Neft va gaz sanoati korxonalarida iqtisod va menejment" mutaxassisligi bo'yicha tamomlagan.
2015 yilda u Gubkin nomidagi Rossiya davlat neft va gaz universitetini (NRU) tugatgan (Moskva).
2015 yil sentyabr oyidan boshlab u Gubkin nomidagi Rossiya davlat neft va gaz universiteti (NRU) ning Toshkent shahridagi filialida "Neft va gaz iqtisodiyoti" kafedrasida katta o'qituvchi bo'lib ishlagan.2020 yil sentyabr oyidan boshlab u Gubkin nomidagi Rossiya davlat neft va gaz universiteti (NRU) ning Toshkent shahridagi filialida "Neft va gaz iqtisodiyoti" kafedrasi katta o'qituvchisi sifatida ishlaydi.

Ravshan Bakhtiyarovich Zakirov
Zakirov Ravshan Bakhtiyarovich - Senior Lecturer of the Department of Economics of Oil and Gas.Was born on September 22, 1985 in the Tashkent region.In 2013, he graduated from the Branch of the Russian State University named after IM Gubkin in the city of Tashkent with a degree in Economics and Management at Oil and Gas Enterprises.In 2015, he graduated from the Gubkin Russian State University of Oil and Gas (NRU) (Moscow).
Since September 2015, he worked at the Branch of the Gubkin Russian State University of Oil and Gas (NRU) in the city of Tashkent as a senior lecturer in the Oil and Gas Economics department.Since September 2020, he has been working at the Branch of the Gubkin Russian State University of Oil and Gas (NRU) in the city of Tashkent as a senior lecturer at the Department of Oil and Gas Economics.