"O'ZBEKISTONNING NEFT VA GAZ" - OGU - 2018
Xalqaro ko'rgazma th «Neft va gaz O'zbekiston - - OGU - 2018" 2018 "O'zekspomarkaz" 22 grand ochilishida, 16 May.
OGU ko'rgazmasi rasman O'zbekiston va OAJ "O'zbekneftgaz" O'zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasi tomonidan qo'llab-quvvatlanadi O'zbekiston neft va gaz sohasida muhim voqea hisoblanadi. Tadbir so'nggi yutuqlar va ishlanmalar, xalqaro neft va gaz kompaniyalari uchun, shuningdek, etkazib beruvchi va ishlab chiqaruvchilar uchun eng yaxshi uchrashuv bo'lib namoyish etish uchun yuqori darajali ish platforma beradi.
A.Magrupov direktori, O'quv ishlari bo'yicha direktor o'rinbosari va tadqiqot E.Yuzlikaeva, o'qituvchi ispolnitelnқy - Toshkentda neft va gaz (NRU) Gubkin Gubkin nomidagi Rossiya davlat universiteti filiali marosimi filiali A.Maksimenko direktori, direktor o'rinbosari ishtirok etdi "Chet tillari" kafedrasi G.Sultonov. Talabalarimiz ko'rgazma ishida faol ishtirok etadilar.
OGU xalqaro konferensiyasi doirasida 16 may 17 dan taqdimotlar o'qituvchilar va filiali talabalari jalb qiladi Hotel "Xalqaro" da bo'lib o'tadi.

«НЕФТЬ И ГАЗ УЗБЕКИСТАНА - OGU - 2018»
16 мая 2018 года в НВК «Узэкспоцентр» состоялось торжественное открытие 22 – й Международной выставки «Нефть и газ Узбекистана – OGU – 2018».
Выставка OGU является ключевым событием нефтегазового сектора Узбекистана, которое проходит при официальной поддержке Кабинета Министров Республики Узбекистан и АО «Узбекнефтегаз». Мероприятие предоставляет бизнес-платформу высшего уровня для демонстрации последних достижений и разработок для международных нефтяных и газовых компаний, а также является лучшим местом встречи поставщиков и производителей.
На торжественном мероприятии от Филиала РГУ нефти и газа (НИУ) имени И.М.Губкина в городе Ташкенте принимали участие директор Филиала А.Максименко, заместитель директора - исполнительнқй директор А.Магрупов, заместитель директора по учебной и научной работе Э.Юзликаева, преподаватель отделения “Иностранных языков” Г.Султанова. В работе выставки принимают активное участие наши студенты.
С 16 по 17 мая в рамках OGU пройдет Международная конференция в Отеле “International”, где будут участвовать с докладами преподаватели и студенты Филиала.