"O'ZBEKISTONNING NEFT VA GAZ" - OGU - 2018
Xalqaro ko'rgazma th «Neft va gaz O'zbekiston - - OGU - 2018" 2018 "O'zekspomarkaz" 22 grand ochilishida, 16 May.
OGU ko'rgazmasi rasman O'zbekiston va OAJ "O'zbekneftgaz" O'zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasi tomonidan qo'llab-quvvatlanadi O'zbekiston neft va gaz sohasida muhim voqea hisoblanadi. Tadbir so'nggi yutuqlar va ishlanmalar, xalqaro neft va gaz kompaniyalari uchun, shuningdek, etkazib beruvchi va ishlab chiqaruvchilar uchun eng yaxshi uchrashuv bo'lib namoyish etish uchun yuqori darajali ish platforma beradi.
A.Magrupov direktori, O'quv ishlari bo'yicha direktor o'rinbosari va tadqiqot E.Yuzlikaeva, o'qituvchi ispolnitelnқy - Toshkentda neft va gaz (NRU) Gubkin Gubkin nomidagi Rossiya davlat universiteti filiali marosimi filiali A.Maksimenko direktori, direktor o'rinbosari ishtirok etdi "Chet tillari" kafedrasi G.Sultonov. Talabalarimiz ko'rgazma ishida faol ishtirok etadilar.
OGU xalqaro konferensiyasi doirasida 16 may 17 dan taqdimotlar o'qituvchilar va filiali talabalari jalb qiladi Hotel "Xalqaro" da bo'lib o'tadi.

OIL AND GAS OF UZBEKISTAN - OGU - 2018
May 16, 2018 in the NEC "Uzexpocentre" solemn opening of the 22nd International Exhibition "Oil and Gas of Uzbekistan - OGU - 2018" took place.
The OGU exhibition is a key event in the oil and gas sector of Uzbekistan, which takes place with the official support of the Cabinet of Ministers of the Republic of Uzbekistan and JSC Uzbekneftegaz. The event provides a top-level business platform for demonstrating the latest achievements and developments for international oil and gas companies, and is also the best meeting place for suppliers and manufacturers.
Director of the Branch A.Maksimenko, Deputy Director-Executive Director A.Magrupov, Deputy Director for Academic and Scientific Work E.Yuzlikayeva, teacher took part in the solemn event from the Branch of the Gubkin Russian State University of Oil and Gas (NIU) in the city of Tashkent. department of "Foreign Languages" G.Sultanov. Our students take an active part in the work of the exhibition.
From 16 to 17 May, within the framework of the OGU, an International Conference will be held at the "International" Hotel, where the lecturers and students of the Branch will take part in the presentations.