Султанова Гузалхон Саидаббасовнанинг педагогика фанлари бўйича фалсафа доктори (PhD) диссертация иши ҳимояси тўғрисида
Султанова Гузалхон Саидаббасовнанинг “13.00.02 – Таълим ва тарбия назарияси ва методикаси” ихтисослиги бўйича «Рақамли технологияларни ривожлантириш шароитида нефть-газ тармоғи учун мутахассислар тайёрлашда педагогик ташхис методикасини такомиллаштириш» мавзусидаги педагогика фaнлaри бўйича фалсафа дoктoри (PhD) илмий даражасини олиш учун ёзилган диссертация иши ҳимояси И.М.Губкин номидаги (МТУ) Россия давлат нефт ва газ университетининг Тошкент шаҳридаги филиали ҳузуридаги DSс.22/30.12.2019.Т/PED.99.01 рақамли Илмий кенгашнинг мажлисида 2020 йил 19 август куни соат 12:00 бўлиб ўтади.
Манзил: 100125, Тошкент шаҳри, Мирзо Улуғбек тумани, Дўрмон йўли кўчаси, 34-уй, И.М.Губкин номидаги Россия давлат нефть ва газ университетининг Тошкент шаҳридаги филиали, анжуманлар зали.
Тел.: (99871) 262-70-91; факс: (99871) 262-96-63;
е-mail: info@gubkin.uz
Абдраимова Барно Бахтияровнанинг педагогика фанлари бўйича фалсафа доктори (PhD) диссертация иши ҳимояси тўғрисида
Абдраимова Барно Бахтияровнанинг “13.00.02 – Таълим ва тарбия назарияси ва методикаси” ихтисослиги бўйича «Бўлажак биология ўқитувчиларини тайёрлашда педагогик диагностика методикасини такомиллаштириш» мавзусидаги педагогика фaнлaри бўйича фалсафа дoктoри (PhD) илмий даражасини олиш учун ёзилган диссертация иши ҳимояси И.М.Губкин номидаги (МТУ) Россия давлат нефт ва газ университетининг Тошкент шаҳридаги филиали ҳузуридаги DSс.22/30.12.2019.Т/PED.99.01 рақамли Илмий кенгашнинг мажлисида 2020 йил 19 август куни соат 10:00 бўлиб ўтади.
Саидова Моҳинур Жонпўлатовнанинг педагогика фанлари бўйича фалсафа доктори (PhD) диссертация иши ҳимояси тўғрисида
Саидова Моҳинур Жонпўлатовнанинг “13.00.02 – Таълим ва тарбия назарияси ва методикаси” ихтисослиги бўйича “Бошланғич синф математика дарсларида ахборот технологияларидан фойдаланиш методикасини такомиллаштириш” мавзусидаги педагогика фaнлaри бўйича фалсафа дoктoри (PhD) илмий даражасини олиш учун ёзилган диссертация иши ҳимояси И.М.Губкин номидаги Россия давлат нефт ва газ университетининг Тошкент шаҳридаги филиали ҳузуридаги DSс.22/30.12.2019.Т/PED.99.01 рақамли Илмий кенгашнинг 2020 йил 29 июнь куни соат 11:00 даги мажлисида бўлиб ўтади.
Манзил: 100125, Тошкент шаҳри, Мирзо Улуғбек тумани, Дўрмон йўли кўчаси, 34-уй, И.М.Губкин номидаги Россия давлат нефть ва газ университетининг Тошкент шаҳридаги филиали, анжуманлар зали. Тел.: (99871) 262-70-91; факс: (99871) 262-96-63; е-mail: info@gubkin.uz
Рузикулова Нигора Шухратовнанинг педагогика фанлари бўйича фалсафа доктори (PhD) диссертация иши ҳимояси тўғрисида
Рузикулова Нигора Шухратовнанинг “13.00.02 – Таълим ва тарбия назарияси ва методикаси” ихтисослиги бўйича “Бошланғич синф ўқувчиларининг ахборотлар билан ишлаш компетенциясини ривожлантириш методикасини такомиллаштириш” мавзусидаги педагогика фaнлaри бўйича фалсафа дoктoри (PhD) илмий даражасини олиш учун ёзилган диссертация иши ҳимояси И.М.Губкин номидаги Россия давлат нефт ва газ университетининг Тошкент шаҳридаги филиали ҳузуридаги DSс.22/30.12.2019.Т/PED.99.01 рақамли Илмий кенгашнинг 2020 йил 29 июнь куни соат 09:00 даги мажлисида бўлиб ўтади.
Хатамов Баходир Бахромовичнинг техника фанлари бўйича фалсафа доктори (PhD) диссертация иши ҳимояси тўғрисида
Хатамов Баходир Бахромовичнинг 05.10.02 – Фавқулодда ҳолатларда хавфсизлик. Ёнғин, саноат, ядро ва радиация хавфсизлиги ихтисослиги бўйича “Кўп функционал махсус техника ва мослашган методологик базасини яратиш орқали мураккаб мажмуаларнинг ёнғин хавфсизлигини ошириш” мавзусидаги техника фaнлaри бўйича фалсафа дoктoри (PhD) илмий даражасини олиш учун ёзилган диссертация иши ҳимояси И.М.Губкин номидаги Россия давлат нефть ва газ университетининг Тошкент шаҳридаги филиали ҳузуридаги DSc.22/30.12.2019.Т/Реd.99.01 рақамли Илмий кенгашнинг 2020 йил 22 декабр куни соат 10:00 даги мажлисида бўлиб ўтади.

О защите диссертационной работы доктора философии по техническим наукам (PhD) Хатамова Бахадира Бахромовича
Защита диссертационной работы на соискание ученой степени доктора философии (PhD) по техническим наукам, написанной Хатамовым Баходиром Бахромовичем на тему "Создание многофункциональной спецтехники и адаптированного методологического базиса повышения пожарной безопасности сложных объектов" по специальности 05.10.02 – Безопасность в чрезвычайных ситуациях. Пожарная, промышленная, ядерная и радиационная безопасность, состоится 22 декабря 2020 года в 10:00 ч. на заседании Научного совета DSc.22/30.12.2019.Т/Реd.99.01 по присуждению ученых степеней при филиале Российского государственного университета нефти и газа имени И.М.Губкина в городе Ташкенте.
Адрес: 100125, г. Ташкент, Мирзо-Улугбекский район, ул. Дурмон Йули, дом 34, Филиал Российского государственного университета нефти и газа имени И.М.Губкина в г.Ташкенте, конференц-зал.
Тел.: (99871) 262-70-91; факс: (99871) 262-70-90;
е-mail: info@gubkin.uz
О защите диссертационной работы на соискание ученой степени доктора философии (PhD) по педагогическим наукам Султановой Гузалхон Саидаббасовны
Защита диссертационной работы на соискание ученой степени доктора философии по педагогическим наукам (PhD) Султановой Гузалхон Саидаббасовны на тему «Совершенствование методики педагогической диагностики в подготовке специалистов для нефтегазовой отрасли в условиях развития цифровых технологий» по специальности 13.00.02 – «Теория и методика обучения и воспитания" состоится 19 августа 2020 года в 12:00 на заседании Научного совета DSC.22/30.12.2019.Т/PED.99.01 по присуждению ученых степеней при филиале Российского государственного университета нефти и газа (НИУ) имени И.М.Губкина в городе Ташкенте.
Адрес: 100125, г.Ташкент, Мирзо-Улугбекский район, ул. Дурмон Йули, дом 34, Филиал Российского государственного университета нефти и газа имени И.М.Губкина в г.Ташкенте, конференц-зал.
Тел.: (99871) 262-70-91; факс: (99871) 262-96-63;
О защите диссертационной работы доктора философии (PhD) на соискание ученой степени по педагогическим наукам Абдраимовой Барно Бахтияровны
Защита диссертационной работы на соискание ученой степени доктора философии по педагогическим наукам (PhD) Абдраимовой Барно Бахтияровны по теме «Совершенствование методики педагогической диагностики в подготовке будущих учителей биологии» по специальности 13.00.02 – «Теория и методика обучения и воспитания" состоится 19 августа 2020 года в 10:00 на заседании Научного совета DSC.22/30.12.2019.Т/PED.99.01 по присуждению ученых степеней при филиале Российского государственного университета нефти и газа (НИУ) имени И.М.Губкина в городе Ташкенте.
О защите диссертационной работы доктора философии по педагогическим наукам (PhD) Саидовой Мохинур Жонпулатовны
Защита диссертационной работы написанной на соискание ученой степени доктора философии по педагогическим наукам (PhD) Саидовой Мохинур Жонпулатовны по теме "Совершенствование методики использования информационных технологий на уроках математики в начальных классах " по специальности "13.00.02 – теория и методика обучения и воспитания" состоится 29 июня 2020 года в 11:00 на заседании Научного совета DSC.22/30.12.2019.Т/PED.99.01 по присуждению ученых степеней при филиале Российского государственного университета нефти и газа имени И.М.Губкина.
О защите диссертационной работы доктора философии по педагогическим наукам (PhD) Рузикуловой Нигоры Шухратовны
Защита диссертационной работы написанной на соискание ученой степени доктора философии по педагогическим наукам (PhD) Рузикуловой Нигоры Шухратовны по теме "Совершенствование методики развития компетенций работы с информацией учащихся начальных классов " по специальности "13.00.02 – Теория и методика обучения и воспитания" состоится 29 июня 2020 года в 9:00 на заседании Научного совета DSC.22/30.12.2019.Т/PED.99.01 по присуждению ученых степеней при филиале Российского государственного университета нефти и газа имени И.М.Губкина.