Ruziev Ulugbek Shuxratovich
2017 yilda Mirzo Ulug’bek nomidagi O’zbekiston Milliy Universitetini “Amaliy matematika va informatika” mutahassisligi bo’yicha tamomladi.
2019 yilda Mirzo Ulug’bek nomidagi O’zbekiston Milliy Universitetida “Amaliy matematika va informatsion texnologiyalari” mutahassisligi bo’yicha magistraturani tamomladi.
2019 yil, sentyabr oyidan I.M.Gubkin nomidagi Rossiya davlat neft va gaz universiteti (MTU)ning Toshkent shahridagi Filialida «Matematika va Informatika» bo’limida o’qituvchi lavozimida ishlab kelmoqda.
Telefon: +99871 262-70-28
e-mail: galland94@mail.ru, matematika@gubkin.uz.
• Темур
Самый лучший преподаватель
• Аноним
Лучший преподаватель математики. Хорошо знает своё дело и готов на все перемены ради улучшения познания не только математики, но и о жизни. Большой респект таким людям
• Oydin
1| 3 ta to'g'ri chiziq doirani 7 qismga ajratdi.Har 1 to'g'ri chiziqning 1 tomonida va boshqa tomonida joylashgan raqamlarning yig'indilari teng bo'lishi uchun har 1 sohada 1 dan 7 gacha bo'lgan raqamlarni 1tadan taqsimlash mumkinmi ? 5-sinf

Рузиев Улугбек Шухратович
В 2017 году закончил Национальный университет Узбекистана имени Мирзо Улугбек по специальности «Прикладная математика и информатика».
В 2019 году закончил магистратуру в Национальном университете Узбекистана имени Мирзо Улугбек по специальности «Прикладная математика и информационные технологии».
С сентября 2019 года работает в Филиале РГУ нефти и газа (НИУ) имени И.М. Губкина в городе Ташкенте в должности преподавателя отделения «Математика и информатика».
Контактный телефон: +99871 262-70-28
e-mail: galland94@mail.ru, matematika@gubkin.uz.
Темур
Самый лучший преподаватель
Аноним
Лучший преподаватель математики. Хорошо знает своё дело и готов на все перемены ради улучшения познания не только математики, но и о жизни. Большой респект таким людям