Ruziev Ulugbek Shuxratovich
2017 yilda Mirzo Ulug’bek nomidagi O’zbekiston Milliy Universitetini “Amaliy matematika va informatika” mutahassisligi bo’yicha tamomladi.
2019 yilda Mirzo Ulug’bek nomidagi O’zbekiston Milliy Universitetida “Amaliy matematika va informatsion texnologiyalari” mutahassisligi bo’yicha magistraturani tamomladi.
2019 yil, sentyabr oyidan I.M.Gubkin nomidagi Rossiya davlat neft va gaz universiteti (MTU)ning Toshkent shahridagi Filialida «Matematika va Informatika» bo’limida o’qituvchi lavozimida ishlab kelmoqda.
Telefon: +99871 262-70-28
e-mail: galland94@mail.ru, matematika@gubkin.uz.
• Темур
Самый лучший преподаватель
• Аноним
Лучший преподаватель математики. Хорошо знает своё дело и готов на все перемены ради улучшения познания не только математики, но и о жизни. Большой респект таким людям
• Oydin
1| 3 ta to'g'ri chiziq doirani 7 qismga ajratdi.Har 1 to'g'ri chiziqning 1 tomonida va boshqa tomonida joylashgan raqamlarning yig'indilari teng bo'lishi uchun har 1 sohada 1 dan 7 gacha bo'lgan raqamlarni 1tadan taqsimlash mumkinmi ? 5-sinf

Ruziev Ulugbek Shuxratovich
In 2017 graduated from National University of Uzbekistan named after Mirzo Ulugbek, major – “Applied Mathematics and computer science”.
In 2019 graduated master’s degree from National University of Uzbekistan named after Mirzo Ulugbek, major – “Applied Mathematics and information technology”.
Since September 2019 has been working for the Branch of the Russian State University of Oil and Gas (NRU) named after I.M. Gubkin in Tashkent city in the position of the lecturer of the "Mathematics and Informatics" department.